De Boekenweekschrijfwedstrijd…

by redactie on 26 februari 2015

in Waddinxveen

schrijfwedstrijdSchrijf jezelf naar IJsland!
Vorig jaar deden er ruim 1.800 personen mee aan de Boekenweekschrijfwedstrijd. Meer dan genoeg reden om ook dit jaar samen met reisorganisatie Djoser en Nederland Schrijft een ‘waanzinnige’ editie te organiseren van de schrijfwedstrijd. Stuur voor 1 april uw waanzinnige verhaal van maximaal duizend woorden in om kans te maken op de hoofdreid: een reis naar IJsland met juryvoorzitter èn reisleider Ronald Giphart! Meedoen kan vanaf 1 februari tot en met 31 maart 2015 via boekenweek.nl/schrijfwedstrijd.

‘Dankzij de donkere dagen en lange nachten heeft IJsland de beste leescultuur ter wereld: het land ademt epische verhalen en indrukwekkende geschiedenissen. Beroemde saga’s over dappere Noormannen, mythische figuren en langdurige familievetes worden nog steeds veelvuldig gelezen en naverteld. Ik kijk uit naar uw verhalen!’ – Ronald Giphart.
 

CadeauGratis Boekenweekbundel…

De Boekenweek 2015 heeft een mooi cadeau voor onze leden: de Boekenweekbundel Te gek voor woorden. 
In deze bundel nemen prominente Nederlanders, waaronder Ronald Giphart, Christine Otten, Myrthe van der Meer, Arend Jan Heerma van Voss en nog vele anderen u mee op reis naar hun meest waanzinnige ervaring. 
Een unieke bundel vol interessante bijdragen. 
In de bundel ontbreken natuurlijk de vertrouwde boekentips van de bibliotecarissen niet… (verkrijgbaar alleen tijdens de boekenweek).

De Boekenweekbundel is voor leden van de bibliotheek gratis op te halen tijdens de Boekenweek in een van de vestigingen van de Bibliotheek.