Nederbeat…

by redactie on 6 mei 2014

in Waddinxveen

Donderdagavond 8 mei is er bij RTW FM weer een nieuwe uitzending van Nederbeat. Deze keer zijn de leden van de legendariche rockband The Shane te gast. De band was bijzonder actief in de periode 1965-1968, met als een van de hoogtepunten de single Lady Bountifull / Got To Hold, met de daarbij behorende optredens. 

Op 11 mei verzorgen de leden van The Shane een reünie concert in De Uithof, in de originele samenstelling. En dat is op zich bijzonder omdat een aantla bandleden tegenwoordig in Amerika, Duitsland en Italië wonen.

Gerrie Schouten praat met de heren over hun gouden jaren, waarom de band uit elkaar ging en hoe de reünie tot stand is gekomen.

En natuurlijk is er in deze uitzending weer de Nederbeat prijsvraag.

RTW Nederbeat is live te horen van 21.00 tot 23.00 Presentatie en Samenstelling: Gerrie Schouten. De techniek is in handen van Jan Spoel en Mark Scholten. Op de kabel 103.4, in de ether 105.8.
Op internet www.rtw.nl Reacties tijdens de uitzending kunt u sturen naar studio@rtw.nl