Dachser in actie voor Pink Ribbon tijdens run Rotterdam…

by redactie on 14 april 2014

in Ingezonden berichten

GroepsfotoRMRotterdam, 14 april 2014. Tussen de duizenden lopers van de Marathon Rotterdam was ook logistiek dienstverlener Dachser goed vertegenwoordigd. Maar liefst 120 deelnemers stonden namens Dachser Benelux aan de start van de 10 kilometer-run. Met hun prestatie probeerden ze zoveel mogelijk geld in te zamelen voor Stichting Pink Ribbon.

De Marathon Rotterdam, het grootste eendaagse sportevenement van Nederland, beleefde zondag 13 april haar 34e editie. Onder toeziend oog van meer dan 900.000 toeschouwers liepen duizenden nationale en internationale runners de marathon of de 10 kilometer. Ook Dachser was onmiskenbaar aanwezig: tussen de vele duizenden deelnemers van de 10 kilometer-run ging een lange geel-blauwe sliert van Dachser-lopers. Het Dachser-team bestond uit meer dan 120 deelnemers, afkomstig uit vestigingen in Nederland, België en Luxemburg.

Aat van der Meer, managing director van Dachser Benelux, was verheugd over het feit dat zoveel mensen zich hadden ingeschreven voor deze run. “We doen jaarlijks mee aan diverse hardloopwedstrijden en we zien dat steeds meer collega´s enthousiast worden voor deze evenementen”, vertelt hij. Bij Dachser staat sport en beweging immers hoog in het vaandel. Van der Meer, sportman in hart en nieren, nam enkele jaren geleden dan ook zelf het initiatief om met een aantal collega´s deel te nemen aan hardloopevenementen. “Wie beweegt, leeft gezonder”, stelt hij. “Inspanning werkt ontspannend en is goed voor zowel lichaam als geest. Daarom stimuleren wij onze medewerkers om te bewegen.” Het is echter voor het eerst dat Dachser meedeed aan de 10 kilometer van de Marathon Rotterdam. Van der Meer is zelf Rotterdammer, wat deze run voor hem extra speciaal maakte. “Bovendien is in Waddinxveen, op steenworpafstand van Rotterdam, het hoofdkantoor van de Benelux gevestigd. Het is dus tevens een mooie gelegenheid om onze collega´s uit de hele Benelux kennis te laten maken met de thuisstad van Dachser in de Benelux-regio.”

De 10 kilometer-run van de Marathon Rotterdam stond voor Dachser volledig in het teken van Pink Ribbon, een organisatie die geld inzamelt ten behoeve van borstkanker. “We proberen elke keer voor een goed doel te lopen. En omdat meerdere collega´s zelf of in hun directe omgeving met borstkanker te maken hebben gehad, hebben we deze keer gekozen voor Pink Ribbon.” Voor elke Dachser-deelnemer die onder de richttijd (1 uur en 15 minuten) liep, doneerde het bedrijf een bedrag aan Pink Ribbon. Daarnaast werd op de verzamelplaats van Dachser geld ingezameld en konden thuisblijvers ook een bedrag overmaken. In totaal heeft Dachser €1.750,00 ingezameld voor de Stichting. Aat van der Meer is trots dat hij dit bedrag namens alle lopers mag overhandigen aan Pink Ribbon. “Dit maakt onze sportieve prestatie extra bijzonder.”