Youth Events organiseert dit jaar een groot jongerenevenement op Eerste Paasdag. De interkerkelijke jeugdorganisatie organiseert op zondag 20 april om 19:30 uur het Paas Event in sporthal ‘de Dreef’ te Waddinxveen. Jongeren zullen tijdens deze avond ontdekken wat Pasen betekent door middel van muziek, video en spreker Corjan Matsinger.
Het Paas Event is het zesde Paas Event op rij. In de voorafgaande jaren kwamen David de Vos, InSalvation en Jeffrey Sarpong al langs. Dit jaar spreekt Corjan Matsinger. Corjan is teamleider van Youth for Christ, theoloog en vooral bekend als spreker van EO BEAM Denkstof. Hij zal spreken over het thema ‘LIGHT’.
Youth Events is een evenement voor jongeren die meer willen leren over het christelijke geloof. Om de week op zondagavond komen ongeveer 150 jongeren uit Waddinxveen en omgeving samen om meer te leren over het christelijk geloof.
Het Paas Event is toegankelijk voor jong en oud. Zondag 20 april 2014, 19:30 uur, Sporthal ‘de Dreef’, Dreef 4 te Waddinxveen.