Het recreatiebad van Gouwebad De Sniep is tijdelijk gesloten. Het wedstrijdbad is wel open. Vrijdagavond 7 maart 2014 is er een afdekplaat van een plafondlamp naar beneden gevallen in het recreatiebad en daarom is het recreatiebad van Gouwebad de Sniep onmiddellijk gesloten tot woensdagochtend 12 maart.
De afdekplaat, die naar beneden is gevallen, heeft gelukkig niemand geraakt. De bezoekers zijn op dat moment gevraagd het zwembad te verlaten. Zij hebben een entreekaart gekregen voor een bezoek aan het zwembad en reageerden heel begripvol.
Op dit moment worden alle afdekplaten van de plafondlampen in het recreatiebad vervangen. In het wedstrijdbad zijn andere lampen gebruikt en deze is en blijft gewoon open. Vanaf woensdagochtend is het recreatiebad weer open. Tot die tijd gaan de lessen in recreatiebad niet door. De lessen in het wedstrijdbad gaan gewoon door volgens rooster.
Gouwebad De Sniep is in zomer 2011 volledig gerenoveerd. Naar aanleiding van het incident van november 2012 in Tilburg heeft er een extra inspectie plaatsgevonden. Alles in en aan het plafond van het zwembad is toen bekeken. Er is toen geen gebrek geconstateerd. Onderzoek wijst erop dat het huidige gebrek veroorzaakt is door het afbreken van enkele roestvrijstalen bouten aan de afdekplaten van de plafondlampen. Voordat het zwembad woensdagochtend weer open gaat zijn alle afdekplaten en bouten in het recreatiebad vervangen. Bron: gemeente Waddinxveen