Ondanks de stormachtige wind vond zaterdag 15 februari de eerste mobiliteitsrace plaats. De race vormde een onderdeel van de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 19 maart a.s. Op een winderige Passage stonden de deelnemers klaar voor een pittig rondje Waddinxveen.
De hardlopers en fietsers – van wie een huidig en mogelijk toekomstig raadslid – vertrokken met een fikse tegenwind, maar wisten zich uiteindelijk goed staande te houden met een route van zes of twaalf kilometer die door bijna alle wijken van Waddinxveen leidde.
Gedurende de tocht werden door zowel de hardlopers als de fietsers foto’s genomen van mooi en minder mooi Waddinxveen. De foto’s, voorzien van eigen commentaar, vinden een speciaal plekje op de website kiesprogressief.nl.
In de komende weken kunnen meer mensen meedoen met deze tocht. Dat kan op eigen gelegenheid of op 22 maart bij winkelcentrum Groenswaard. Een korte en lange route liggen voor u klaar. PvdA/GroenLinks leden gaan op dan wederom met u in gesprek om te horen wat u beweegt. Als u uw ideeën oppert, geeft dat goede input voor de komende raadsperiode.

In verband met een te druk bezet avondprogramma in de komende week is ervoor gekozen de afsluiting van de Waddinxveense triatlon te combineren met de inloopavond voor alle wijkbewoners op 11 maart a.s. in De Unie te Waddinxveen. Aanvang 19.30 (tot 21.00).Op die avond zullen de foto’s worden vertoond van de Mobiliteitsrace (15 februari) en de Oppertocht (22 februari). Foto’s kunt u tot die tijd toesturen naar pvdagroenlinks.waddinxveen@gmail.com.