CDA Waddinxveen zet de komende zaterdagen een boom op met burgers in Waddinxveen. De boom wordt telkens op een andere plek in het dorp opgezet Afgelopen zaterdag was dat op het Koningin Wilhelminaplein, de week daarvoor waren de kandidaten en het campagneteam op de Passage. Het boompje, gemaakt van gerecycled hout, was na 3 uur gevuld met wensen. Wensen van Waddinxveners, jong en oud, mannen en vrouwen, mensen met heel veel verschillende achtergronden. Wat was er gebeurd?
De CDA-kandidaten stelden voorbijgangers een simpele vraag: wat zou u in Waddinxveen echt veranderd willen zien? Wat is uw wens voor deze gemeente? Het CDA vindt het namelijk van belang te weten wat er leeft onder de inwoners van Waddinxveen. Op deze manier krijgt het politieke handelen een beter fundament, beter: de samenleving zelf wordt het fundament. Tegelijkertijd doet het CDA op deze wijze een beroep op die samenleving, door mensen te vragen na te denken en aan te geven wat er veranderd of verbeterd zou kunnen worden. Verantwoordelijkheid nemen, noemen we dat. Niet aan de zijlijn blijven staan! Dat is het streven van het CDA.
Komende zaterdag is het CDA te vinden bij de Luifelbaan en bij Groensvoorde tussen 10.30 en 12.30 uur. Het CDA roept iedere Waddinxvener op een boompje op te komen zetten.