Leerling De Goudse Waarden maakt Beverwedstrijd foutloos…

by redactie on 4 december 2013

in Regio

GWDe jaarlijkse Beverwedstrijd, georganiseerd door de Stichting Informatica Olympiade, is foutloos gemaakt door Arjen Brenninkmeijer, leerling vwo 2 van scholengemeenschap De Goudse Waarden.

De Beverwedstrijd  is een landelijke informatica-competitie voor leerlingen uit het voortgezet onderwijs. Er zijn ruim 12.000 deelnemers in drie niveaus: klas 1/2, klas 3/4 en klas 5/6.

Diverse leerlingen uit de tweede en derde klassen van havo/vwo van De Goudse Waarden hebben hieraan meegedaan.
De beste 50 leerlingen mogen naar de landelijke finale op 15 februari in de Radboud Universiteit in Nijmegen. Van vwo 2 mogen aan de finale deelnemen: Arjen Brenninkmeijer, Emma Plak, Lotte Tuinenburg en Peter van Drunen. Van de vwo 3-leerlingen zijn dit Ruben Verbeeke en Irene van de Hoef.

Foto: Van links naar rechts: De drie besten Emma (4e), Lotte (12e) en Arjen (1e)