Het Hollands Jongerenkoor start 5e project…

by redactie on 3 december 2013

in Ingezonden berichten

Hjk-doelen
Het Hollands Jongerenkoor start in januari 2013 met het 5e project. Het koor staat o.l.v. dirigent Peter Wildeman, en wordt muzikaal omlijst door Mark Brandwijk op de vleugel, Joost van Belzen op het orgel en Wilhelm Groenendijk op de trompet. Verder werkt het koor met diverse solisten, zoals Jaap Kramer, Jacob Schenk, Florian Poepjes, Lisanne Leeuwenkamp en de Lailly Voices.

Het koor geeft jaarlijks 6 tot 7 concerten door het hele land, met hoogtepunt in de Doelen van Rotterdam. Verder heeft het koor in 2013 een koorreis naar Israël en een koorreis naar Parijs. Het koor heeft ook een kinderkoor. Leeftijd van het kinderkoor is t/m 15 jaar. Leeftijd van het jongerenkoor is vanaf 15 jaar tot 45 jaar.

De koren studeren op diverse locaties o.l.v. Mark Brandwijk, Wilbert Magré, Leo van Lagen, Marja van Bruchum, Berdien Dekker, Arjan Wouters, Corina Liefaard, Bram Bout, Peter Wildeman, Joost van Belzen en Wilhelm Groenendijk.

Het koor zingt uitsluitend voor goede doelen. De volgende goede doelen ondersteunt het koor in 2013: Jeugdbond Gereformeerde Gemeente, Hudson Taylor, Hulp Vervolgde Christenen en stichting Bonisa-Zending. Verder zingt het koor voor stichting een luisterend oor voor het goede doel.  Meer info over beide koren vind u op de website: www.hollandsjongerenkoor.nl