De politie heeft zondag 10 november om 08.40 uur een 23-jarige Gouwenaar in zijn woning aangehouden na het verlaten van de plaats van een ongeval. Agenten zagen omstreeks 07.30 uur een auto met hoge snelheid rijden over de Nieuwe Gouwe Oost Zijde in de richting van het Hamstergat.
Nabij het Hamstergat reed de bestuurder door het rode verkeerslicht rechtsaf richting de Burgemeester van Reenensingel. De auto werd nog gezien toen deze bij de kruising van de Groenhovenweg reed. Daarna verdween de auto verdween uit het zicht. Andere agenten zagen daar dat de auto hen passeerde. De auto bleek schade te hebben, en ook miste een kentekenplaat aan de voorzijde. Terwijl de agenten bleven zoeken naar de bestuurder kwam even later een melding dat een betonblok op het Hamstergat lag. Bij het betonblok lag een kentekenplaat die, naar later bleek, afkomstig was van de auto. Ook werden er onderdelen van een bumper gevonden.
Op het Acaciaplein werd de auto, met schade en zonder kentekenplaat voor, uiteindelijk aangetroffen. Vermoedelijk is de bestuurder tegen het betonblok gereden, waarna deze op de weg terecht is gekomen. Aan de hand van het kenteken werd de eigenaar van de auto achterhaald. Deze maakte, na aanbellen van agenten, de deur open. Hij bleek dronken te zijn en had een hoofdwond. De man werd hierop aangehouden en zijn rijbewijs werd ingevorderd.