Woningcorporatie Woonpartners Midden-Holland en a.s.r. vastgoed ontwikkeling hebben een overeenkomst getekend voor de koop van 126 nog te realiseren huurwoningen in het nieuwe centrum van Waddinxveen. Oplevering staat gepland voor eind 2014 / begin 2015.
Het brede palet aan voorzieningen is voor woningcorporatie Woonpartners een belangrijke reden geweest voor aankoop van de 93 appartementen (blok 3 en 4) en 33 eengezinswoningen (blok 1).
René Mascini, directeur-bestuurder Woonpartners Midden-Holland: ‘Wij investeren en participeren met plezier in het centrumplan. Het gaat immers het nieuwe kloppende hart van Waddinxveen vormen. Met deze overeenkomst nemen we naast de appartementen, waarvoor we eerder al een intentieovereenkomst hebben afgesloten, nog eens 33 eengezinswoningen van a.s.r. af. Daarmee bieden we een nog breder aanbod voor de diverse huishoudens die op zoek zijn naar een huurwoning in Waddinxveen.’
Ontwikkelaar a.s.r. vastgoed ontwikkeling is blij met de aankoop door Woonpartners Midden-Holland. Charles Scholten, directeur Ontwikkeling en Realisatie: ‘Door de samenwerking met Woonpartners dragen we zorg voor differentiatie in het woningaanbod. Het nieuwe centrum in Waddinxveen heeft straks voor ieder wat wils! Van starters tot senioren.’ Voor a.s.r. vastgoed ontwikkeling ligt de focus uiteraard op het hele ontwikkelproces, vanaf de uitwerking van het ontwerp tot en met de verkoop en uiteindelijke de ingebruikname van het centrum en de woningen. ‘Elke dag werken we hard om met onze vastgoedprojecten de kwaliteit van de leefomgeving voor onze eindgebruikers te verbeteren,’ aldus Scholten.
Bij de ondertekening overhandigde a.s.r. vastgoed ontwikkeling een cheque van € 10.000 aan René Mascini. ‘Dit bedrag is bestemd voor de toekomstige bewoners van het centrum. Hiervan kan Woonpartners bijvoorbeeld in de binnentuin bankjes laten plaatsen of een ander mooi object, waar de huurders van het centrumplan plezier aan kunnen beleven’, aldus ontwikkelingsmanager Take Hannessen.
De 126 woningen maken deel uit van de gebiedsontwikkeling Nieuw Centrum Waddinxveen, dat voorziet in de bouw van in totaal 260 woningen, 20.000 m² winkelruimte (waarvan inmiddels 70% verhuurd) en een parkeergarage met ca. 1.200 plaatsen. Daarnaast komen hier voorzieningen voor dienstverleners en horeca, een bibliotheek en heeft deze locatie goede aansluitingen op het openbaar vervoer met de bushalte en het nabijgelegen treinstation. Het centrum is een gezamenlijk ontwerp van SoetersvanEldonk, 01-10 Architecten, RPHS architecten, Dittmar Architecten en Rijnboutt.