De Stichting Boek en Troost organiseert op woensdag 25 oktober a.s. van 10- 12.30 uur een workshop “wat doen we met de kleren?” in het Nelson Mandela Centrum, Bernadottelaan 79 te Gouda.
“Toon mij uw kleding en ik zal zeggen wie u bent. “
Dit gezegde geeft aan dat kleding een uitdrukking kan zijn van onze persoonlijkheid en na het overlijden van een dierbare een intieme en persoonlijke herinnering blijft. Kort of lang na het overlijden dient zich de vraag aan : “ Wat doen we met de kleding? “ Weggeven aan vrienden, familie of een goed doel of bewaren om nog geen afstand te doen van deze tastbare herinneringen. Door met deze kleding creatief bezig te zijn kan een blijvend troostrijk kunstwerk ontstaan in de vorm van een wandkleed(je) een deken, kussen, boxkleed, wiegendekentje, tas, sjaal enzovoort.
In deze workshop willen Wilma Baggerman en Aagje de Haan met de deelnemers een aanzet geven om ieder naar eigen inzicht bezig te zijn om van de kleren van hun dierbare een creatief monumentje te maken.
Kosten: € 5,00 inclusief consumpties
Aanmelden: info@ boek-en-troost.nl
Meer informatie: www.boek-en-troost.nl