Afgelopen vrijdagavond had Timios dames 1 eindelijk weer eens een wedstrijd. Na 5 weken rust stonden de dames te popelen om weer een wedstrijd te gaan winnen. De tegenstander van deze avond was Kalinko Dames 5, die de laatste plek in de poule beheert. Aan het einde van de middag reisden we af naar Den Haag/Scheveningen. Er bestond een grote kans dat het een wat rommelige wedstrijd zou worden aangezien we tegen een iets minder goede tegenstander moesten. Maar ondanks dat begon de adrenaline weer te stromen en begonnen we met een goed gevoel aan de wedstrijd.
De eerste set moest Timios duidelijk weer even inkomen. Kalinko scoorde veel punten op een aparte manier. Timios had geen antwoord op die ballen waardoor het lastig werd om een voorsprong te kunnen pakken. Door de mooie rechtdoor geslagen aanvallen van onze passer-lopers kwam Timios weer in het ritme en werd er een voorsprong opgebouwd. Doordat er aan het einde van de eerste set onze dia en spelverdeler werden gewisseld stonden er weer 3 aanvallers aan het net. Hierdoor wist Timios de voorsprong te behouden en werden de laatste paar punten snel gemaakt om de eerste set winnend af te sluiten met een stand van 16-25.
Set twee leek erg veel op de eerste set. Het duurde weer even voordat Timios door had hoe ze punten konden scoren. Kalinko had veel ballen en het lukte Timios niet goed om de aanval op te bouwen. Door een goede service-serie van Sanne de Rooij werd de achterstand ingehaald en kreeg Timios weer zicht op een voorsprong. Het was nu van belang om die voorsprong vast te houden en dat lukte ook. Timios won deze set met 17-25.
In set nummer drie begon Timios met een andere opstelling. De spelverdeler, passer-loper en de midden werden gewisseld en was het de bedoeling in deze set makkelijker voor ons zelf te maken. Meteen vanaf het begin moest er druk gezet worden en dat deden we. Dat was ook te merken aan het spel. Timios scoorde vele mooie en goede punten en zat echt in het spel. Door een meerdere goede services-series van Juul van Amstel en Denise van der Loo werd er al snel een grote voorsprong gepakt en die voorsprong hield Timios de hele set lang in eigen handen. De set werd met een ruime voorsprong gewonnen met 08-25.
In set vier begon Timios ook sterk. Kalinko had geen antwoord op de ballen van Timios waardoor er in deze set ook snel een flink aantal punten aan voorsprong werd gecreëerd. Ondanks die voorsprong ging Timios te makkelijk denken. Er werden veel aanvallen niet goed afgemaakt en de punten werden eigenlijk weg gegeven. Hierdoor kwam Kalinko toch nog gevaarlijk dichtbij. Timios moest nu echt doorzetten en ervoor zorgen dat Kalinko er niet met de winst van deze set vandoor zou gaan. Gelukkig wist Timios het hoofd koel te houden wat ervoor zorgde dat de set gewonnen werd met 19-25.
Timios ging dus naar huis met 5 punten waardoor we in de poule opschuiven naar de vijfde plek, maar nog wel met 3 wedstrijden minder dan de nummers 1 & 2. Aanstaande woensdag 16 november staat de volgende wedstrijd op het programma tegen Punch, de nummer 8 uit de poule. De rest van de maand is een drukke periode voor Timios om in korte tijd de wedstrijdachterstand in te halen.
Direct de zaterdag erna, op 19 november om 16.30 in de Groenswaard, is de eerstvolgende thuiswedstrijd tegen VVV Delta 2. En vanaf dan beginnen we ook weer met de mini of the match.