Open Dag in Dierenasiel…

by redactie on 23 september 2016

in Ingezonden berichten,Regio

dhmhOp zaterdag 1 oktober van 11.00-16.00 uur houdt het Dierentehuis Midden-Holland, aan de Groenhovenweg 501 te Gouda, een open dag.

In dit dierenasiel worden honden en katten opgenomen uit de gemeenten Gouda, Krimpenerwaard, Nieuwkoop, Waddinxveen, Zuidplas. Bezoekers zijn van harte welkom om te bekijken hoe het asiel er van binnen uitziet en om te zien welke dieren een nieuw baasje zoeken. Sommige mensen denken nog steeds dat in een asiel alleen kneusjes zitten, maar niets is minder waar. Nergens vind je zo’n verscheidenheid in soorten, van groot naar klein en van zelfstandig naar aanhankelijk, en allemaal zoeken ze hetzelfde: een lief baasje, een gezellig thuis en wat aandacht op zijn tijd. Natuurlijk zijn er dieren die door hun gedrag wat moeilijker te herplaatsen zijn, maar uiteindelijk vinden ook zij een goed thuis.

De honden stellen zich voor op de Dogwalk om 11.30, 12.30, 13.30 en 15.00 uur. Bij droog weer kan men hen ook in actie zien op een behendigheidsparcours aan de achterkant van het asiel. Hier zullen zij dan eveneens hun puzzelkunsten vertonen. Met de katten kan worden kennisgemaakt in hun eigen verblijf.

Er zijn verschillende kraampjes met verkoop van dierenartikelen en leuke hebbedingetjes. Kinderen kunnen een speurtocht door het asiel doen, touwtje trekken, grabbelen en knutselen.

Tijdens deze dag kan men zich ook informeren over het diverse vrijwilligerswerk in en voor het Dierentehuis zoals honden uitlaten, katten knuffelen, schoonmaken van dierverblijven, gastgezin voor kittens en/of schuwe katten, nazorg van geplaatste dieren en standwerk.

Meer informatie over het Dierentehuis Midden-Holland staat op https://gouda.dierenbescherming.nl