Woensdag 08 juni is er weer een Alzheimer Café in het Anne Frankcentrum,Jan van Bijnenpad 1 te Waddinxveen, Aanvang/inloop om 19.00 uur. Het programma start om 19.30 uur en duurt tot ongeveer 21.00 uur. De toegang is gratis.
Deze avond staat in het teken van muziek, wat betekent muziek voor mensen met dementie. Deze avond zullen 2 enthousiaste muziektherapeuten uitleg geven over hun werk en de (positieve) effecten. De avond is bedoeld voor alle mensen met een vorm van dementie, hun partners, andere betrokkenen en hulpverleners.
Tijdens de avonden van het Alzheimer Cafe is naast een presentatie over een bepaald onderwerp, ook tijd voor het stellen van vragen, discussie en het delen van ervaringen met elkaar en met deskundigen. Juist ook het delen van ervaringen met anderen in soortgelijke situaties wordt als plezierig en steunend ervaren.