Op zaterdag 9 en zondag 10 april is sporthal de Dreef het decor zijn van een swingend Dansevenement. In samenwerking met de KNGU organiseert Dans- en Turnvereniging TOOS een Dance2Demo weekend. Dit betekent dat uit de hele regio dansgroepen naar Waddinxveen komen om een heerlijk dansfeest te houden.
Dansen om naar elkaar te kijken, maar – en dat is nieuw dit jaar – ook om een aanmoedigingsprijs te winnen! De Dance2Impress Trofee zal per demo uitgereikt worden aan 3 leeftijdscategorieën. De leukste, vertederendste, mooiste of grappigste dansen maken kans op een trofee. Daarnaast maken de dansteams kans, dus het is geen garantie, geselecteerd te worden voorde landelijke Dance2Show in Deventer in oktober dit jaar.
Van TOOS doen de basisschoolgroepen en de KidzMove mee in de middagvoorstelling op zaterdag, de tieners, FoKus II en de Jeugdselectie doen mee in de avondvoorstelling. FoKus I maakt haar opwachting in de zondagochtendshow en FoKus II doet (ook) mee in de zondagmiddagvoorstelling.
De vier verschillende Dance2Demo’s worden georganiseerd in Sporthal De Dreef, Dreef 4 in Waddinxveen.Zaterdag 9 april: 13.50-15.30 en 19.00-21.20 Zondag 10 april: 10.30-12.30 en 14.30-16.30
De kaartverkoop is uitsluitend aan de kassa (voorverkoop is niet toegestaan).Prijzen: Enkele kaart t/m 12 jaar en 65+ pashouders 3 euro, vanaf 13 jaar en ouder 5 euro.Passe-partout*) t/m 12 jaar en 65+ pashouders 5 euro, vanaf 13 jaar en ouder 8 euro.*)Een passe-partout is geldig voor maximaal twee voorstellingen.Voor meer informatie: www.tooswaddinxveen.nl.