Gratis Black Gospel workshop…

by redactie on 29 maart 2016

in Ingezonden berichten,Regio

Wie houdt van zingen en kennis wil maken met Black American Gospel is op zaterdag 9 april welkom in ‘De Ark’ in Reeuwijk.Life Line Gospel Choir organiseert dan een gratis workshop met afsluitend concert en is op zoek naar enthousiaste zangers en zangeressen tussen 15 en 50 jaar oud. Sinds januari repeteert Life Line in Reeuwijk. Het koor staat onder leiding van Edith Casteleyn, die haar sporen in de Black Gospel Music inmiddels ruimschoots heeft verdient.

Om de week, op woensdagavond, komen de leden vanuit de wijde omtrek (van Katwijk tot Delft) bij elkaar om de songs te repeteren. Tijdens de workshop, die gehouden wordt in ‘De Ark’ zullen een aantal songs worden ingestudeerd. Ter afsluiting wordt een concert gehouden, met het koor. De workshop is gratis en begint om 12.00 uur. Het concert is om 17.00 uur, toegang daarvoor is €3,-.

Aanmelden voor de workshop kan via: workshopreeuwijk@yahoo.com Nieuwsgierig of wil je meer info? Bezoek: www.lifeline-blackgospel.nl  Let’s sing together!