Mindfulness…

by redactie on 28 oktober 2015

in Waddinxveen

Op 18 november 20.00 uur geeft Ineke van Os (www.mindfulmoves.nl) de lezing “Mindfulness” in de vestiging Waddinxveen van de Bibliotheek De Groene Venen in Cultuurhuys De Kroon

We zijn gewend om met een vol hoofd altijd maar bezig te zijn. We ervaren ochtendstress, deadlinestress en worden moe van onze to-do lijstjes. Dag na dag, met als gevolg dat twee derde van de Nederlanders na het werk geen energie meer heeft. We hebben de neiging ons te verliezen in allerlei prikkels en doen of presteren. En laten we eerlijk zijn…het is niet altijd gemakkelijk om te ontspannen als je aan het jongleren bent om alle ballen in de lucht te houden terwijl nieuwe gebeurtenissen opduiken waar ook op gereageerd moet worden. Er zijn zoveel zaken die onze aandacht vragen!

De Mindfulness biedt je handvatten waarmee je kwaliteit, kalmte en evenwicht  aan je leven kunt toevoegen; vanuit dit bewustzijn leef je meer ontspannen, intenser en geniet je meer. Mindfulness biedt een natuurlijk tegenwicht bij stress en draagt bij aan een meetbare vermindering van stress en lichamelijke klachten.

Ben je druk in je hoofd? Snel afgeleid? Wil je je beter kunnen concentreren, minder piekeren, meer plezier en zelfvertrouwen? Ervaar je lichamelijke klachten en wil je de klachten verminderen? Ben je gezond en kies je voor meer effectiviteit, persoonlijke ontwikkeling, vitaliteit en kracht? Of wil je de stressknop beter leren hanteren? Mindfulness maakt een stormachtige ontwikkeling door. Voor alle leeftijden, op school en werk, in relaties, maar vooral voor jezelf geldt: mindfulness moet je doen.

Prijs:€ 5,00, Korting Voordeel met je Biebpas € 1,50 Aanmelden is gewenst en kan via de website: www.bibliotheekdegroenevenen.nl, of in de vestiging.