Geweldige opbrengst benefietconcert Jostiband…

by redactie on 6 juni 2015

in Regio

Op vrijdag 5 juni werd het 20-jarig jubileumjaar van De Ark Gouda afgesloten met een feestelijk benefietconcert van het Jostiband Orkest in de Goudse Schouwburg. De opbrengst van de kaartverkoop bedraagt maar liefst € 9.606,50 en is bestemd voor De Ark Groenvoorziening.

Na een geweldig optreden van het Jostiband Orkest werd een kruiwagen vol met zonnebloemen en een cheque het podium opgereden. Vol trots werd de cheque ter waarde van € 9.606,50 onthuld door Paul Groen en Anne van Iterson, deelnemers van De Ark Groenvoorziening. De opbrengst van het benefietconcert is bestemd voor verdere inrichting en werkmateriaal. Onder het motto ‘Groen Bezig!’ onderhouden de deelnemers tuinen bij particulieren en verenigingen en houden zij zich bezig met het zaaien en oogsten van groenten, fruit en bloemen.

Deze eigentijdse gemeenschap bestaat momenteel uit twee kleinschalige woonhuizen voor mensen met een verstandelijke beperking, een creatief atelier en De Ark Groenvoorziening. De Ark Gouda maakt deel uit van L’Arche International, een wereldwijde organisatie die gaven van mensen met een verstandelijke beperking zichtbaar wil maken en gelooft dat verschillen verrijken.